Inwestycje zrealizowane

RÓŻANA 28 to doskonale zlokalizowane osiedle , powstające w podkrakowskiej Wieliczce które charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura.

Nasza najnowsza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wyjątkowo interesującej i funkcjonalnej zabudowie. Znajdą tutaj Państwo 74 mieszkania umiejscowione w trzydziestu siedmiu kameralnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Mieszkania znajdujące się na parterze składają się z 3 pokoi.

Niewątpliwym atutem jest własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek. Na piętrze znajdują się natomiast wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkania dwupoziomowe z możliwością aranżacji poddasza pod własny indywidualny projekt.

Do każdego mieszkania w podanej cenie przynależy 1 miejsce parkingowe oraz ogródek (również do mieszkań dwupoziomowych przewidziano ogródek zlokalizowany na terenie inwestycji do wyboru wg mapy zagospodarowania nr od 1-37).

Mała Góra 10 to doskonale zlokalizowany, kameralny apartamentowiec powstający w centrum tętniącej życiem dzielnicy Kraków – Prokocim , który charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura. Inwestycja to dwa czterokondygnacyjne budynki w wysokim standardzie wykończenia, w skład którego wchodzi 56 apartamentów. w ofercie dostępne są różnorodne mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 54 m2, o ciekawym układzie architektonicznym i dogodnym rozplanowaniu. Mieszkania znajdujące się na parterze są w standardzie wyposażone w rolety okienne zewnętrzne . Niewątpliwym atutem jest ich własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek. Nowoczesną architekturę budynku uzupełniają nasłonecznione balkony.

Lokalizacja inwestycji Mała GÓRA 10 umożliwia bezpośredni i szybki dojazd praktycznie do wszystkich części Krakowa. Jednocześnie apartamentowiec powstaje w cichej i spokojnej okolicy, która zapewni spokój domowego zacisza po dniu pracy.

W odległości zaledwie 5 km znajduje się piękne i zabytkowe centrum Krakowa, które kusi bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową.

W najbliższej okolicy apartamentowca Mała Góra 10 odnajdziemy również liczne tereny zielone służące rekreacji.

Lokalizacja naszej najnowszej inwestycji zapewnia bliskość licznych żłobków, przedszkoli i szkół. w bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy również centra handlowe, siłownię oraz restauracje. Dobrze rozplanowana infrastruktura drogowa oraz rowerowa zapewni spokojny i bezproblemowy codzienny dojazd do miejsca pracy.

Mała Góra 10 to apartamentowiec idealny dla osób chcących zamieszkać w centrum miasta i korzystających ze wszystkich jego dobrodziejstw. Miejsce doskonałe zarówno dla miłośników Krakowa, jak i osób, które myślą o inwestycyjnym zakupie mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji.

Dobrowolskiego 24 to doskonale zlokalizowane osiedle , powstające w dzielnicy Kraków – Skotniki , które charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura. Nasza najnowsza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wyjątkowo interesującej i funkcjonalnej zabudowie.

Znajdą tutaj Państwo 52 mieszkania i 2 domy , umiejscowione w dwudziestu ośmiu kameralnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie szeregowej . Budynki nr 2-27 dwu-lokalowe , znajdujące się w zapewniającej pełną prywatność zabudowie szeregowej. Mieszkania znajdujące się na parterze składają się z 3 pokoi . Niewątpliwym atutem jest własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek.

Na piętrze znajdują się natomiast wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkania dwupoziomowe z możliwością aranżacji poddasza pod własny indywidualny projekt.

Do każdego mieszkania w podanej cenie w cenniku przynależy 1 miejsce parkingowe zlokalizowane bezpośrednio przed budynkiem .

Słomiana 14 to doskonale zlokalizowany, kameralny apartamentowiec powstały w centrum tętniącej życiem dzielnicy Kraków - Ludwinów, który charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura.

Inwestycja to czterokondygnacyjny budynek w wysokim standardzie wykończenia, w skład którego wchodzi 20 apartamentów i dwa lokale handlowe.

Osiedle Krzyszkowicka 7 to elegancki i kameralny zespół 43 budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej które cechuje wyjątkowo wysoki standard wykończenia, doskonałe rozplanowanie oraz optymalna lokalizacja.

Wyjątkowa zabudowa szeregowa czyni osiedle nowoczesnym, kameralnym i chroniącym prywatność miejscem relaksu i odpoczynku.

Zlokalizowane jest w prężnie rozwijającej się podkrakowskiej Wieliczce. Bliskość zieleni, znakomite połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa oraz prężnie rozwinięta infrastruktura edukacyjna i usługowa, to tylko nieliczne udogodnienia które czekają na mieszkańców osiedla Aleja Różana.

Nasza najnowsza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wyjątkowo interesującej i funkcjonalnej zabudowie. Znajdą tutaj Państwo czterdzieści mieszkań, umiejscowionych w dwudziestu kameralnych plombach, znajdujących się w zapewniającej pełną prywatność zabudowie szeregowej.

Mieszkania znajdujące się na parterze składają się z 3 pokoi o łącznej powierzchni 52,06 m². Niewątpliwym atutem jest własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek.

Na piętrze znajdują się natomiast wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkania dwupoziomowe, składające się z 4/5 pokoi o łącznej powierzchni 96,65 m². W mieszkaniach zastosowano wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie: dwie oddzielne, niezależne od siebie łazienki oraz osobno wydzieloną kuchnię.

Zostało zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów. Lokalizacja gwarantuje bardzo dobrą komunikację zarówno z Krakowem jak i Wieliczką i Niepołomicami. Realizacja autostradowej obwodnicy Krakowa gwarantuje również bardzo dobry dojazd do autostrady A4 oraz lotniska w podkrakowskich Balicach.

Nasze osiedle to 14 domów o powierzchni 99,6 m² w zabudowie blizniaczej. Do każdego segmentu przynależeć będzie działka o powierzchni od 3,4 ara do 4,2 ara.

Osiedle położone przy ul. Krzyszkowickiej w urokliwym miejscu podkrakowskiej Wieliczki. W przyjaznym otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku odnaleźć można 12 budynków jednorodzinnych o powierzchni 99,5 m2 znajdujących się w intymnej zabudowie szeregowej na działkach o wielkości od 1,5 do 5,6 ara.

Osiedle Dębowe Wzgórze położone w obrębie dynamicznie rozwijającej się Wieliczki jest piękne nie tylko z nazwy. To 18 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 106,24 m2 każdy. Do każdego segmentu przynależy działka o powierzchni do 4,30 arów.

Dzięki znajdującej się nieopodal drodze ekspresowej dojazd do centrum Krakowa to zaledwie 10 km płynnej i bezstresowej jazdy samochodem. Jednocześnie w pobliżu znajduje się kluczowa autostrada A4 która zapewnia doskonały dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice oraz do granicy z Niemcami.

Okolica osiedla, pełna pięknej przyrody i zapierającego dech w piersiach krajobrazu pozwala nam wypoczywać. W pobliżu znajdziemy również uroczą Puszczę Niepołomicką (7 km) gdzie w okresie letnim możemy udać się na relaksujące spacery, jogging bądź wycieczki rowerowe a w zimie na mroźnym powietrzu cieszyć się z blisko siedmiokilometrowej trasy narciarstwa biegowego. W pobliży znajdziemy również doskonale utrzymane kryte pływalnie, pola golfowe oraz korty tenisowe.

Dębowe Wzgórze to także okolica, gdzie wszechstronny rozwój widać gołym okiem. I co ważne, to rozwój zrównoważony, czyli przemyślany, zapewniający prawdziwą satysfakcję z codziennego życia a także dający tak ważną 'pewność jutra'.

Inwestycja zrealizowana jest w podkrakowskiej Wieliczce w niepowtarzalnym małopolskim krajobrazie.

Osiedle „Wiśniowa Polana” to 7 domów o powierzchni 106 m² w zabudowie szeregowej. Do każdego segmentu przynależy działka o powierzchni od 1,67 ara do 4,45 ara.

Udało się połączyć dwie rzeczy, które są kluczowe dla wielu naszych klientów: przede wszystkim – doskonała lokalizacja oraz gwarancja szybkiego i bezstresowego dojazdu do samego centrum Krakowa, dzięki drodze ekspresowej zlokalizowanej kilkaset metrów od osiedla.

To projekt, który zakładał powstanie Osiedla o podwyższonym standardzie w zaciszu malowniczej i spokojnej miejscowości Zabawa na trasie Wieliczka - Niepołomice. Słoneczne Uroczysko to 9 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domki w zabudowie bliźniczej o pow. domu ok. 104,8 m2 na działkach od 1,67 do 4,45 ara.