ECCO PANORAMA

ECCO PANORAMA to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające w Czarnochowicach, gmina Wieliczka przy ul. Długa . Inwestycja obejmuje budowę dwóch pięciokondygnacyjnych budynków o wysokim standardzie wykończenia, w skład których wchodzi 101 mieszkań wraz z garażem podziemnym. W ofercie dostępne są komfortowe mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 58 m2.

Osiedle ECCO PANORAMA powstaje w cichej i spokojnej okolicy, która zapewni przestrzeń na wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Jednocześnie lokalizacja inwestycji umożliwia bezpośredni i szybki dojazd do wszystkich części Krakowa. Dodatkowo, w odległości zaledwie 5 km znajduje się piękne i zabytkowe centrum Wieliczki, które kusi niezwykle bogatą ofertą kulturalną. W najbliższej okolicy osiedla znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, a także liczne tereny zielone służące rekreacji. W bliskim sąsiedztwie znajdziemy również centra handlowe, siłownie i restauracje. Dobrze rozplanowana infrastruktura drogowa zapewni spokojny i bezproblemowy dojazd do miejsca pracy.

Osiedle ECCO PANORAMA charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura. Mieszkania wyróżnia dogodny układ funkcjonalny wnętrz. Całokształt budynku uzupełniają przestronne i nasłonecznione balkony. Niewątpliwym atutem mieszkań parterowych jest ich własna „oaza zieleni”, czyli przydomowy ogródek. Istotną zaletą inwestycji jest instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku oraz pompy ciepła. Rozwiązania te pozytywnie wpływają na środowisko naturalne i gwarantują znaczne oszczędności finansowe dla przyszłych nabywców mieszkań.

Osiedle ECCO PANORAMA to idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w bliskim sąsiedztwie Krakowa i korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw. To doskonałe miejsce dla osób, które myślą o inwestycyjnym zakupie mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji.


Wszystkie informacje na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.