ECCO PANORAMA

ECCO PANORAMA to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające w Czarnochowicach, gmina Wieliczka przy ul. Długa . Inwestycja obejmuje budowę dwóch pięciokondygnacyjnych budynków o wysokim standardzie wykończenia, w skład których wchodzi 101 mieszkań wraz z garażem podziemnym. W ofercie dostępne są komfortowe mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 58 m2.

Osiedle ECCO PANORAMA powstaje w cichej i spokojnej okolicy, która zapewni przestrzeń na wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Jednocześnie lokalizacja inwestycji umożliwia bezpośredni i szybki dojazd do wszystkich części Krakowa. Dodatkowo, w odległości zaledwie 5 km znajduje się piękne i zabytkowe centrum Wieliczki, które kusi niezwykle bogatą ofertą kulturalną. W najbliższej okolicy osiedla znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, a także liczne tereny zielone służące rekreacji. W bliskim sąsiedztwie znajdziemy również centra handlowe, siłownie i restauracje. Dobrze rozplanowana infrastruktura drogowa zapewni spokojny i bezproblemowy dojazd do miejsca pracy.

Osiedle ECCO PANORAMA charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura. Mieszkania wyróżnia dogodny układ funkcjonalny wnętrz. Całokształt budynku uzupełniają przestronne i nasłonecznione balkony. Niewątpliwym atutem mieszkań parterowych jest ich własna „oaza zieleni”, czyli przydomowy ogródek. Lokale mieszkalne znajdujące się na parterze są wyposażone w rozwiązania antywłamaniowe, takie jak rolety okienne zewnętrzne. Istotną zaletą inwestycji jest instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku oraz pompy ciepła. Rozwiązania te pozytywnie wpływają na środowisko naturalne i gwarantują znaczne oszczędności finansowe dla przyszłych nabywców mieszkań.

Osiedle ECCO PANORAMA to idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w bliskim sąsiedztwie Krakowa i korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw. To doskonałe miejsce dla osób, które myślą o inwestycyjnym zakupie mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji.


Wszystkie informacje na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.